Apklausa roverių savininkams :)

Perkate Rover automobilį? Ieškote dalių tinkamų nuo kitų automobilių? - ši tema Jums.
Post Reply

Nusipirkau roverį ir...

Negaliu juo atsidžiaugti
30
16%
Iš esmės juo esu patenkintas
117
63%
Eilinė mašina
13
7%
Labiau esu nepatenkintas, nei patenkintas
12
6%
Padariau klaidą jį nusipirkęs...
14
8%

Total votes: 186

falko
Dalyvis

Apklausa roverių savininkams :)

Post by falko » Wed Aug 27, 2008 11:49 am

Įdomi jūsų nuomonė
416 '99

DJBlade
Forumo asas!

Post by DJBlade » Wed Aug 27, 2008 1:25 pm

net nznau kaip prabalsuoti, todel nebalsuosiu...
Esu netgi labai patenkintas dizainu, komfortu, salonu... Nu jis man labai grazus :roll:
Bet kad vat teko nemazai i ji sukisti tai nelabai dziugina :roll:
bet kazkaip nepradedu dar jo kratytis :)
Myliu ir tiek ;)
Image
kiekviena moteris yra verta sexo, bet nevisos 2kart
http://djbladelt.mybrute.com

Kazys
Forumo asas!
Automobilis: R_75

Post by Kazys » Wed Aug 27, 2008 2:28 pm

...lygiai tos pačios nuomonės. :roll:
Rover 75 2005 m. Dyzelinis
A6 1999m. Dyzel power automatinis [EX]
Rover 75 1999 m. 2,5 L benzas-dujos avtamatas. [EX]
Rover 25 2000 m. SDi.. [EX]

junkas
Senbuvis šaunuolis :)
Automobilis: Rover 416

Post by junkas » Wed Aug 27, 2008 5:12 pm

siaip tai taip, neina prabalsuoti, nes pats modelis tai patinka, tik gal tvarkingo jo nupirkti nelabai pavyko, nes reikes daug sukisti. Bet kai bus galimybe, susitvarkysiu kaip sau iki galo, ir tada prabalsuosiu "negaliu juo atsidziaugti" :)

Xeonas
Super šaunuolis

Post by Xeonas » Wed Aug 27, 2008 5:29 pm

Nu ir as savo burbulu 25 nesiskundziu... Kibira pirkau, kibira ir gavau :) Tiek kad nereikia dar taisyti.. tfiu tfiu tfiu :lol:
Mergina :)
Paveldėtas iš brolio Rover 25 kartu su Nick :)

falko
Dalyvis

Post by falko » Wed Aug 27, 2008 8:39 pm

Mano nuomone, mašina džiaugiamasi, kai ji važiuoja be didesnių išlaidų. Jei išlaidos pradeda rimtai kirsti per piniginę, tai džiugesys mašina blėsta. Tad ir klausimus čia sudėjau tokius, atsižvelgiant į tą jausmą, kuris pradeda dominuoti.

Juk sukišus n pinigų į mašiną, kad ir kaip komfortiškai važiuosi, abejoju ar labai ja džiaugsies, nes žinai, kad už tuos pinigus galėjai jau apynauję mašina nusipirkt :]
416 '99

raimondelissis
Šaunuolis

Post by raimondelissis » Mon Sep 13, 2010 10:56 pm

falko wrote:Mano nuomone, mašina džiaugiamasi, kai ji važiuoja be didesnių išlaidų. Jei išlaidos pradeda rimtai kirsti per piniginę, tai džiugesys mašina rukšteleėsta. Tad ir klausimus čia sudėjau tokius, atsižvelgiant į tą jausmą, kuris pradeda dominuoti.

Juk sukišus n pinigų į mašiną, kad ir kaip komfortiškai važiuosi, abejoju ar labai ja džiaugsies, nes žinai, kad už tuos pinigus galėjai jau apynauję mašina nusipirkt :]

TEISYBE SAKAI.bet dazniausei nupirkes kisi tol kol atsigauna dazniausei,as va ir pirkau 2002 galima sakyt 2003 vos du savininkus turejas ir tai pencijos vazinejo rovery 45 saloon 2.0TD prasukes tik 80000km ir jau viskas genda tarpine keite meistrai 3 kartus per 3 savaites(meistrai ne savamokslei o gera varda turintis garaza)dabar ant dienu parejo turbina ,vel keiciu ,berot kad toliau reiks pakeisti siurbly dyzelio ,nes berots kas kas nedirba,nes neturi jegos visai ,bet kaip ir sakot isvaizda visai nieko ,viduja pasmane sedynes odines pasildomos plokscios tokios,tai man tikrai nepatogi mano vairuotojo,nes nugara skauda pavaziavus vos keleta km,,reiks jieskoti mg sportiniu gal bus geriau,nors keleiviams sako kad nieko,galvos atlosai visai kaip ir nebutu ju nes norint juos pasiekti reikia galva uzversti atgal,seip niekas nebarska tvarkinga,vaziukle smagi,labai grazei atrodo kai uzdedi 17 ratukus tada isvaizda iskart pasikeicia,skirtumas kaip diena ir naktis.taiva kaip sakau visems kas patiko man joja tai pipynesw garsas ne kaip pas kokia skarbonke zviegentis ,o tikrai solidus signalas ,vairas patogus labai sportiskas ,ne kaip pas bmw kaip pas autobusa,va sirdute sutvarkysiu iki galo tada galesiu parasyti ar apsimoka pirkti toky ar ne.nes kolkas vazineju roveriu pagal kaina atsistos kad vazineciau mersedesu E KLASES, ar audi A6,nors zinoma jiems neprilygsta.tiesa motoras tai tikrai super ekomomiskas manau jei tokios klases jieskosit masinos tai sunku bus rasti su tokia ekonomija ,100km su 5 litrais uzmiestyja,tai mane labai suviliojo nes megstu tolimas keliones su seima.stereo originali gerai skamba,draugai net klausia ar pasmane sudeta nauja stereo,bet ne stovi originali ,gal tik kokybiskesne o gal kaip ir pas visas,dar vietos keleiviams tikrai nemazai ,daugiau nei pas volvo s40 2001,motoras pasyla normalei pravaziuoji kelis km ir jau darbine temp turi.na kolkas tiek kai zinosiu daugiau parasysiu.

Yberdo
Forumo asas!
Automobilis: Rover 416GSi

Post by Yberdo » Mon Sep 13, 2010 11:01 pm

as asmeniskai esu labai patenkintas savuoju r600 isvaizda labai gera salonas irgi :) dar reik ikist i kebula bet zinojau ka perku. Vaziuoja maloniai. as rimtai negaliu juo atsidziaugti :) ji keisciau nebent i r75 :) turejau mazda 323 turejau honda prelude 2.2 vtec doch, bet sitas roveriukas man malonesnis uz abi :)

shakeriz
Forumo asas!

Post by shakeriz » Mon Sep 13, 2010 11:30 pm

Džiaugiausi R600 dar labiau džiaugiuosi R75 :) Tad balsavau už pirmą variantą.. Būna kad supykstu ir pasikeikiu, tačiau tai automobilis jug nėra nieko amžino.. Bet daug daugiau džiaugiuos nei pykstu :)
Now - Opel Vectra GTS Irmscher 2004m.
Ex - Rover 75 CDT 2000m.
Ex - Rover 620 Di 1998m.

codename47
Super šaunuolis

Post by codename47 » Tue Sep 14, 2010 12:12 pm

Jei tik Roveris butu maziau kaprizingas(kartas nuo karto islenda visokiu nesamoniu, kurios pacios dingsta :lol: ), minkstesnis(duobes ne itin smagiai renka), geresne garso izoliacija(dabar jos praktiskai nera. Kai vaziuoji muzika garsiai uzsileides, girdisi uz vos ne uz 100m) ir galingesnis(bet cia jau mano bedos, kad toki pirkau. Dabar tenka pastoviai spaust, kad vaziuotu, tai ir kuro sanaudos mieste 8.5l :roll: ), butu pirmas variantas. Kas dziugina, tai grazi isvaizda ir tai, kad ju gatvese nedaug, bei tvirta ir patikima vaziuokle. Sezona atvazinejus tragiskais Kauno keliais, kol kas nieko dar neteko tvarkyti :D
Ex : Audi V8 3.6 Quattro
Now : Rover 620SDi

Pashkutis

Post by Pashkutis » Mon Jan 30, 2012 4:08 pm

Bedu su rover ir as turiu iki kaklo.. bet jug jis toks mielas.. maziukas, apvalus.. :D kaip galima tokio nenoret :D patinka ir tiek jis man...

MV
Automobilis: R620SDI

Post by MV » Mon Jan 30, 2012 5:53 pm

Vaziyojant servisan tai viska issakai jam bet po dieneles kitos imi ir atsiprasai jo uz malonuma vaziuot juo minkstai ir pigiai :)

Darukashonda
Dalyvis

Post by Darukashonda » Mon Jan 30, 2012 8:14 pm

burbulas sdi, pirkdamas tikejausi kad tai bus hondos kopija, taciau pasirodo butent tikra roveri nusipirkau, lb dauk investiciju pradzioje pareikalavo, na tikekimes kad patikimumu neatsiliks nuo hondikes :wink:, na o siap vaziuoja smagiai- automobilis kaip automobilis
now burbulas sdi
ex honda civic 5gen
ex honda civic 3gen-ew3
ex honda accord

Tmk
Forumo asas!

Post by Tmk » Mon Jan 30, 2012 11:56 pm

Darukashonda wrote:burbulas sdi, pirkdamas tikejausi kad tai bus hondos kopija, taciau pasirodo butent tikra roveri nusipirkau, lb dauk investiciju pradzioje pareikalavo, na tikekimes kad patikimumu neatsiliks nuo hondikes :wink:, na o siap vaziuoja smagiai- automobilis kaip automobilis
Tai vat dauguma ir klysta, nes mano, kad ir burbulai hondines dalis naudoja :)

Beje ir as panasius jausmus saviskiam jauciu :D
Pashkutis wrote:Bedu su rover ir as turiu iki kaklo.. bet jug jis toks mielas.. maziukas, apvalus.. :D kaip galima tokio nenoret :D patinka ir tiek jis man...

Liudas
Automobilis: rover 45

Re: Apklausa roverių savininkams :)

Post by Liudas » Sun Apr 27, 2014 7:55 pm

Sveiki visi.
Aš savaji rover 45, 2.0, 2003 met. dizelį nusipirkau gal prieš mėn. Tai mano 4 ji mašina. Labai ja patenkintas, džiaugiusi, už visas praėjusias ji man patinka labiausiai. Forma jos tai neapsakomai maloni, važiuja tai puikiai, nu skrenda tiesiog. Labai muostabus vairavimas, sunku neviršyti greičio.
Tvarkyti kažkiek reikia dar, bet kai myli, tai ir atleidi. Taip tai niekas nekliba, nebarška. Technikinę iš pirmo karto pravariau, prieš tai tik faras pareguliuoti reikėjo. Ši mašina, tai ko man ir reikėjo ir šiuo metu man tai didelis džiaugsmas.
Kai tik nusipirkau, jos trauka buvo blogesnė, bet į kurą pradėjau pilti FFI skistį (ne tabletes) Skystis MPG-BOOST™, trauka pagerėjo žymiai. Kaip su kuro taupimu, tai negaliu tiksliai pasakyti, nes be to priedo važinėjau mažai, bet atrodo kad '' valgė" irgi daugiau negu dabar. Variklis labai puikiai drba. Kaimynas sakė, '' galvojau, kad benzininis". Man regis, kad po to priedo ir variklis pradėjo dar tyliau dirbti.

RRR
Automobilis: MG ZT CDTi

Re: Apklausa roverių savininkams :)

Post by RRR » Sun Apr 27, 2014 8:17 pm

Liudas wrote:Sveiki visi.
Aš savaji rover 45, 2.0, 2003 met. dizelį nusipirkau gal prieš mėn. Tai mano 4 ji mašina. Labai ja patenkintas, džiaugiusi, už visas praėjusias ji man patinka labiausiai. Forma jos tai neapsakomai maloni, važiuja tai puikiai, nu skrenda tiesiog. Labai muostabus vairavimas, sunku neviršyti greičio.
Tvarkyti kažkiek reikia dar, bet kai myli, tai ir atleidi. Taip tai niekas nekliba, nebarška. Technikinę iš pirmo karto pravariau, prieš tai tik faras pareguliuoti reikėjo. Ši mašina, tai ko man ir reikėjo ir šiuo metu man tai didelis džiaugsmas.
Kai tik nusipirkau, jos trauka buvo blogesnė, bet į kurą pradėjau pilti FFI skistį (ne tabletes) Skystis MPG-BOOST™, trauka pagerėjo žymiai. Kaip su kuro taupimu, tai negaliu tiksliai pasakyti, nes be to priedo važinėjau mažai, bet atrodo kad '' valgė" irgi daugiau negu dabar. Variklis labai puikiai drba. Kaimynas sakė, '' galvojau, kad benzininis". Man regis, kad po to priedo ir variklis pradėjo dar tyliau dirbti.
:bounce: Smagu girdėti, kad roveris nesiožiuoja labai. Įdomu pasidarė, o kokias prieš tai auto apturėjai?

P.S. Aprašei tarsi reklamuotum tą skystį :)
Image

Post Reply