Rover Klubo forumo taisyklės!

Rover Klubo forumo taisyklės. Privaloma perskaityti bei laikytis kiekvienam forumo dalyviui.
Locked
User avatar
aurimas
Site Admin
Posts: 527
Joined: Wed Jan 18, 2006 10:30 pm
Location: Kaunas
Contact:

Rover Klubo forumo taisyklės!

Post by aurimas » Fri Nov 03, 2006 2:33 pm

Rover Klubo forumo taisyklės:

1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus bei dienoraščius;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.

Moderatorių vaidmuo:

1. Moderatoriai išrenkami klubo narių tam, kad klube ar forume nebūtų pažeidinėjamos Rover Klubo ir paties klubo nustatytos taisyklės.
2. Moderatoriai turi teisę trinti žinutes, kurios pažeidžia Rover klubo forumo ar jų moderuojamo klubo/forumo taisykles.
3. Moderatoriai turi teisę rakinti pasikartojančias, pažeidžiančias klubo taisykles temas.
4. Temas, kuriose pažeidžiamos Rover Klubo taisyklės, moderatoriai privalo ištrinti.
5. Apie užrakintą arba ištrintą temą moderatorius privalo informuoti temos autorių ir nurodyti priežastis, kodėl tema buvo užrakinta arba ištrinta.
6. Narius, kurie pažeidė Rover Klubo taisykles, moderatoriai privalo įspėti privačia žinute. Jei narys nekreipia dėmesio į įspėjimą ir toliau pažeidinėja Rover Klubo taisykles, moderatoriai gali jį užbaninti, tačiau privalo nurodyti priežastį, už ką narys buvo užbanintas.
7. Narius, kurie piktybiškai pažeidinėja klubo taisykles, tačiau nė karto nėra pažeidę Rover Klubo taisyklių, moderatoriai gali laikinai (ne daugiau nei mėnesiui) užbaninti, tačiau privalo nurodyti užbaninimo priežastis.
8. Jei pats moderatorius pažeidžia Rover Klubo taisykles, iš jo iš karto atimamas moderatoriaus statusas.

Rover Klubo forumo taisyklės:

1. Neskelbti neteisingos informacijos, tokiu būdu neklaidinti kitų
2. Neskelbti beviltiškų temų, pvz., "Nekenčiu Golfų“
3. Nesikeikti
4. Neniekinti asmenų ar kompanijų, neturint ir / ar negalint pateikti jų žalingą veiklą įrodančių faktų
5. Diskutuoti galima tik išlaikant padorumo ribas, neįžeidinėjant kitų forumo dalyvių ir nepažeidžiant kitų šių taisyklių punktų
6. Reklama forume leidžiama tik ją suderinus su Rover klubu ar administratoriais
7. Teksto paryškinimai ir rašymas didžiosiomis raidėmis laikomas pakeltu tonu, todėl pernelyg dažnas šių priemonių naudojimas bus laikomas nepagarba kitiems forumo dalyviams. Tai netaikoma skelbiant visam klubui ir / ar forumo bendruomenei gyvybiškai svarbią informaciją
8. Negalima rašyti betikslių ir gausių žinučių. Vadinamasis "flood'as" jų autoriui užtrauks atsakomybę.
9. Temos pavadinimas turi tiksliai atitikti žinutės turinį, pavadinimai, panašūs į "Ką manote apie?" ar "Kodėl?" nebus toleruojami.
10. Komerciniai skelbimai turi būti rašomi tik temoje "Turgelis", temos apie gatvių lenktynes - "Draguose" ir t.t. Todėl norime paprašyti prieš kuriant naują temą atidžiai pažiūrėti, ar nėra jau sukurtos temų grupės, kuriai Jūsų tema tiktų. Jei yra, o Jūs tai ignoruosite, tema bus rakinama ar trinama be atskiro asmeninio perspėjimo.
11. Kilus įtarimui, kad dalyvis forume rašo 3-im ar dar daugiau "klonų" ir tam pasitvirtinus sutampančiais IP, moderatoriai pasilieka sau teisę klonus blokuoti, uždraudžiant jiems reikštis.
12. Forume, paisant tolerancijos ir pagarbos principų, negalima į šuns dienas dėti vieno ar kito produkto (automobilio modelio ar markės - taip pat), neturint akivaizdžių įrodymų. Terminai "nevalit", "****" ir panašūs, vertinant autotransporto priemones, šiame forume nevartotini.
13. Naujienų skiltyje negalima skelbti informacijos be nuorodų į naujienos (-ų) šaltinį.
14. Nei forume, nei naujienu skiltyje negalima skelbti bet kokios LR istatymų aktais draudžiamos ar ribojamos tekstinės ar vaizdinės informacijos.
15. Nei Rover klubas, nei forumo kūrėjas neprisiima atsakomybės už informacijos forume ar naujienų skiltyje teisingumą, taip pat neprisiima atsakomybės už galimą patirti žalą tokią informaciją naudojant.
16. Virtualaus klubo nariu galima tapti parašius bent 10 su automobilizmo tema susijusių žinučių forume. Virtualaus nario statusas nesuteikia teisės vadintis tikru Rover klubo nariu ir reikalauti klubo simbolikos ir pan..
17. Temų grupėse gali būti patikslintos taisyklės. Jos galioja tik toje temų grupėje, kurioje yra paskelbtos. Jei jos prieštarauja pagrindinėms taisyklėms temų grupių taisyklės laikomos viršesnės.

Būtume dėkingi, jei:

1. Būtų klausiama patarimų ar nuomonės
2. Žinodami problemos sprendimo būdą ar atsakymą, juo pasidalintumėte su kitais
3. Pasakotumėte savo istorijas, susijusias su automobiliais
4. Nepamirštumėte humoro
5. Prie temų, nesusijusių su automobiliais, pridėtumėte "OT:" (off topic)
6. Prie klausimų pridėtumėte "Q:" (question)
7. Prie informacinio pobūdžio pranešimo pridėtumėte "Info:"
8. Kurdami naują temą pasistengtumėte sutalpinti jos pavadinimą į vieną eilutę ir pavadinime nenaudoti specialių simbolių
9. Naujienų skiltyje skelbtumėte aktualią ir patikrintą informaciją
10. Kritikuotumėte remdamiesi faktais, o ne emocijomis
11. Jūsų tekstai būtų aiškūs ir lengvai suprantami
12. Prašant pagalbos, nurodytumėte automobilio markę, pagrindinius techninius duomenis bei miestą, kuriame vyksta veiksmas
13. Nepiktnaudžiautumėte piktogramomis

Visa forumo taisyklių neatitinkanti, LR istatymais apribota ar draudžiama informacija iš forumo ar naujienų skilties bus šalinama, o duomenys apie asmenis, ją paskelbusius, gali būti perduota trečiosioms šalims. Rover klubas pasilieka sau teisę apriboti nepaklusnaus asmens naudojamą vartotojo vardą, taikyti kitas sankcijas.
-Forever Rover-

Locked