Mergina ir automobilis

Nors moterų turime nedaug, bet nusprendėm atidaryti ir Jums kampelį, kad galėtumėte paplepėti apie moteriškus Rover reikaliukus ;) ir ne tik.

Moderators: seisha, BCOR, Maze

šiaip
Dalyvis

Post by šiaip » Thu Jun 05, 2008 11:19 am

O taip :lol: :lol: Nezinau,ar manes gatvej pirstais nebado,bet as daznai is karto matau,kad moteris uz vairo :lol: :lol:

Labiausiai erzina tokios blondyyynes,kurios sedi uz geru,brangiu masinu vairo ir moka tik signala nuspaust :twisted: O kad mazu maziausiai reik i sona pasitraukt ir leist kitai masinai jas aplenkt,joms nebedaeina :twisted:

BCOR
Forumo asas!
Automobilis: Pasitaiko kartais...

Post by BCOR » Thu Jun 05, 2008 12:40 pm

joa, pasitaiko visko. Kartais net per didelis atsargumas gali sukelti avariniu situacijų :roll: Nors esu mačiusi merginų, kurios tikrai nenusileidzia vyrams (ta prasme greicio megeju ir manevravimo saunuoliu). Patinka ir man palakstyti, bet stengiuosi proto ribose :roll:
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

šiaip
Dalyvis

Post by šiaip » Thu Jun 05, 2008 4:30 pm

Geriausia,kai sugebejimai ir protas buna viename :lol:

karole

Post by karole » Thu Jun 05, 2008 4:31 pm

as stengiuosi vazineti taip kad nesudaryciau nei sau nei kitiem problemu 8) zinau kad patirties turiu labai mazai todel ir greicio stengious nevirsyt ir masina vis dar statau geriau 10m toliau bet kad isvaziuot lengviau butu :D aisku buna situaciju kai padarau vienaip o poto galvoju kad galejau ir geriau padaryt, bet kuo toliau tuo reciau :oops:
mokausi priziureti 220sd:)

seisha
Moderatorius

Post by seisha » Thu Jun 05, 2008 4:41 pm

Viskas ateina su patirtimi...:) svarbiausia suprasti, kad nereikia maisyti kitiems vairuotojams...:) buna tokiu grazuoliu kurios 50 vaziuoja antra juosta...:)
Visų sunkiausia - pažinti save, visų lengviausia - patarinėti kitiems

šiaip
Dalyvis

Post by šiaip » Thu Jun 05, 2008 5:06 pm

Va apie tokias grazuoles ir kalbejau :lol:

DJBlade
Forumo asas!

Post by DJBlade » Thu Jun 05, 2008 5:39 pm

BCOR wrote:joa, pasitaiko visko. Kartais net per didelis atsargumas gali sukelti avariniu situacijų :roll: Nors esu mačiusi merginų, kurios tikrai nenusileidzia vyrams (ta prasme greicio megeju ir manevravimo saunuoliu). Patinka ir man palakstyti, bet stengiuosi proto ribose :roll:
Galiu net pvz priminti ;) musu brangi Kitina gi su kartais is klubo pirmaja vieta uzeme ;)
Image
kiekviena moteris yra verta sexo, bet nevisos 2kart
http://djbladelt.mybrute.com

sungirl
Senbuvis šaunuolis :)

Post by sungirl » Thu Jun 05, 2008 8:23 pm

seisha wrote: Bet sutikit su manimi nemazai yra mergicku moteriskiu, kurios gadina musu varda ir daro mums geda :)
Pritariu visiskai. netgi as pritariu vaikinu posakiui "Lizdas uz vairo" arba "Sepetys uz vairo".
cia matyt seveliuras laikomas isskirtiniu bruozu :lol:
Rover 214 si; 1997.

Vadimka
Dalyvis

Post by Vadimka » Thu Jun 05, 2008 11:36 pm

zodziu as reikalauju lygiu teisiu! kokia cia diskriminacija Moteru kampelis :D o kur Vyru kampelis?! 8) bardakas
PUSH THE BUTTON

DJBlade
Forumo asas!

Post by DJBlade » Fri Jun 06, 2008 12:19 am

Vadimka wrote:zodziu as reikalauju lygiu teisiu! kokia cia diskriminacija Moteru kampelis :D o kur Vyru kampelis?! 8) bardakas
nebuk naglas, visas frm vyrams, o cia jau moteru ir nesikiskite ponas prasome :D
Beje yra tokia tema: http://www.rover-klubas.net/phpBB-2.0.1 ... highlight=
prasom vyriskais reikalais ten, apie prostatas ir kitus velnius :lol:
Image
kiekviena moteris yra verta sexo, bet nevisos 2kart
http://djbladelt.mybrute.com

xxpana

Post by xxpana » Sun Jun 08, 2008 8:39 am

Pirma roveri pamaciau masinu turgui, kiek pamenu is 400 serijos. patiko masinos dizainas, spalva(zalia mano megstama spalva), aisku buvo nedideliu dalykeliu kuriuos reikejo patvarkyti. taciau jos nespejau nusipirkti, taigi kai aptikau skelbima jog parduoda 214 roveri iskarto buvo tartasi, kad apziureti galetume. nors dar nebuvau jos nusipirkus ir nezinojau kokios ji bukles, bet visiem sakiau kad jau radau masina. :)

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Sun Jun 08, 2008 1:48 pm

as dar prisiminiau, kad buvau radusi rudos spalvos 400-tini roveri... Šiaip iki šiol niekur ir nemačiau tokios pacios spalvos roverio.... Labai jo norėjau, bet pardavėjas nesiteike atsiliepti i telefono skambucius, tad paemem kita.... O taip norėjau... :(
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

xxpana

Post by xxpana » Sun Jun 08, 2008 3:46 pm

saviski perdazyk ir bus isskirtinis :wink:

Tadas
Tuščiai rašantis

Post by Tadas » Sun Jun 08, 2008 7:24 pm

matau vilniui pora rudu sedanu, nu jie tokie ne grynai rudi, idomi spalva
mediniai, senoviniai ;-)

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Tue Jun 10, 2008 2:02 am

tai vat, kad idomi spalva 8) O persidažyti mašiną nematau reikalo. Tai dar ne ta mašina, į kurią norėčiau daug investuoti :)
Dar prieš susitinkant Roverį, labai norėjau Alfa Romeo :) Aišku labai daug kas atkalbinėjo... genda, detalės... bla bla bla... Buvau ir alfa klube uzsiregistravusi :D Bet... visgi atkalbejo :roll: cia gerai ar blogai nežinau, nors vienas Alfa gerbėjas sakė, kad gerai padariau jog nepirkau :D

O pirmasis susidūrimas su Rover buvo žalias Rover kabrioletas. Teko ne kartą su ja pavažinėti. Beje kas dalyvavo orientacinėse tai buvo užduotis sužinoti jos valstybinius numerius :D

Beje kaip panelės gražina savo mašinikes?
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

šiaip
Dalyvis

Post by šiaip » Tue Jun 10, 2008 10:18 am

BCOR,jau juokas ima :lol: :lol: As irgi pries roveri alfa romeo ieskojau :lol: :lol: Ir ju klube apie ta masina iki smulkmenu prisiskaiciau :lol: :lol:
O ar alfa romeo,ar roveris del gedimu,man atrodo,tas pats-ir tai,ir tai detales nepigios.O gedimai priklauso nuo to,koki masiniuka pasiseke nusipirkt.Loterija,taip sakant :wink:

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Tue Jun 10, 2008 11:08 am

tai mes gal kokia gimininga siela mašinų klausimu... :lol:

Bet šiaip joa, loterija iš esmės... nusipirkusi Roverį, turėjau daug mažų problemėlių su juo... problemėlių dėl jo taisymo ir pan.... Jau galvojau paliksiu mašiną savo bratkei ir tegu jis daro su ja ą nori... Bet dabar lyg ir apsitvarkė ir ja labai džiaugiuosi, nes ne kiekviena mašina ištveria mano vairavimo būdą :lol: Jau greitai mano mašinikė švęs vienerių metuk gimtadienį, t.y. jau bus metai kaip ji išbandoma Lietuvos keliuose ir priklauso man :D
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

zarinacka

Post by zarinacka » Wed Jun 18, 2008 2:06 pm

Na, as irgi is pradziu ziurinejau i Alfa Romeo, bet uzteko prisiklausyti kalbu ir atsoko fantazija.Siaip labai inirtingai 3 men.ieskojau japoniskos masinikes, bet nepavyko rasti normalios ir uz priimtina kaina. Tai netycia pamaciau Roveriuka 25 ir ciupau, liuks masiniukas. Man labiauisiai patinka faros ir sviesus salonas, nu kas daugiau moteriai ir gali tikt :D Na, nesenai ji tik turiu, bus matyti kaip bus su tais gedimais, o pakolkas nera dar prie ko prikibt, ai, pamirsau liukas gi pas manes neveikia :( Gal zinote kam gal buvo tokiu problemu?
Rover 25, 2001 m.

kitina
Super šaunuolis

Post by kitina » Wed Jun 18, 2008 3:54 pm

As turbut issikirsiu is visu ir masinos negirsiu, nes antra karta roverio nepirkciau :D O ka pirkciau tai nebezinau, pries si kas menesi durniuojanti automobili ir pinigine siurbele (kaip as ji vadinu) ieskojau japono, bet norai nesutapo su pasiulymais ir finansais.. :P
Sita masina krito i aki, nes patiko formos, variklis (nedidelis bet galingas), salonas, minksta pakaba, kaip tokiu metu masinos grazus dizainas ir blogu atsiliepimu kaip ir nebuvau girdejusi.
Uz tat dabar pati galeciau knyga apie tai parasyti :D
416 Si
What Goes Around...Comes Around...

WELNIAS

Post by WELNIAS » Wed Jun 18, 2008 4:11 pm

Būtų buvę tas pats jeigu būyum pataikius ant japoškės tokios, kuri irgi gęstų :)

Post Reply