Tarp Musu Mergaiciu

Nors moterų turime nedaug, bet nusprendėm atidaryti ir Jums kampelį, kad galėtumėte paplepėti apie moteriškus Rover reikaliukus ;) ir ne tik.

Moderators: seisha, BCOR, Maze

Locked
Linas_K
Moderatorius
Automobilis: Honda accord 2.0L

Post by Linas_K » Wed Jan 02, 2008 5:04 pm

pykit nepykit bet isiterpsiu....

kriste...vienas dalykas buti prisasus ir kitas dalykas bent karta ar du atvaziuot...bent susipazint su nariais :roll:

kitas dalykas musu klubo male'ams tikrai reiktu cia maziau reikstis nes turi but tvarka pagal skilties pavadinima....
EX Rover 622 Vti JDM
honda accord 2.0L 99m auto

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Wed Jan 02, 2008 5:11 pm

:lol: buvo klausimas kur ir kodel dingo merginos tai buvo i ta klausima ir atsakimas ir apskritai dingstu ir pancem siulau savo kluba ikurti kur problemu nebus....ir man nieks neaiskins kur ir kaip man daryti.... fu tik vyrai tokia priespauda daryti ir gali... 8) :evil:

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Wed Jan 02, 2008 5:13 pm

kaip tik ant diedu pavaziuoji jiems labai nepatinka.... tai ko lendat ten kur jus nieks nepraso fu kaip negerai ... :roll:

BCOR
Forumo asas!
Automobilis: Pasitaiko kartais...

Post by BCOR » Wed Jan 02, 2008 6:12 pm

kriste wrote:o tu ka galvoji kad viskas turi buti tik kartu ...... tokio istatimo nezinau kad reiktu butinai prie diedu subiniu prisasus buti...
Ramiai, mergiote, as negalvoju... :lol:
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Wed Jan 02, 2008 6:21 pm

Linas_K wrote:pykit nepykit bet isiterpsiu....

kriste...vienas dalykas buti prisasus ir kitas dalykas bent karta ar du atvaziuot...bent susipazint su nariais :roll:
Pritariu. Buvau, niekas neisprievartavo, linksmai pasisedejom ir tikrai dar kada, manau, atvarysiu :wink:

O del "spaudimo" ar kažko, tai čia, mano nuomone, kriste perdedi truputi... :roll: Kažkaip labai jau didelis konfliktas gaunasi iš, galima sakyti, nieko :?

Jei kažkas nepatinka, tai gali išsakyti savo nuomonę (kuri yra kaip šik***kyle ir kiekvienas mes ja turim), galima tiesiog čia nebūti, galima įkurti savo klubą... Yra iš ko rinktis :D

O šiaip tai gyvenkim draugiškai ir gerbkim visas subines :wink: :lol:
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Wed Jan 02, 2008 6:29 pm

brangus vyrai koks gi sis kampelio pavadinimas kiek matau tai moteru tai po paraliais ka gi jus cia darot a, ir dar man akis kabinat ....jofana kokie nagli ir dar net isijuose varo nu tikri bobos....panos gal pereikim i vyru kampeli ...ten pakaisiokim savo nosis ir pakomentuokim... negrazu ir dar mane gedinat .... fuuuuuuuuuu..... kazkaip man net nejauku jauciu kad mano teises pazeidziamos... :x

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Wed Jan 02, 2008 6:47 pm

kriste wrote:brangus vyrai koks gi sis kampelio pavadinimas kiek matau tai moteru tai po paraliais ka gi jus cia darot a, ir dar man akis kabinat ....jofana kokie nagli ir dar net isijuose varo nu tikri bobos....panos gal pereikim i vyru kampeli ...ten pakaisiokim savo nosis ir pakomentuokim... negrazu ir dar mane gedinat .... fuuuuuuuuuu..... kazkaip man net nejauku jauciu kad mano teises pazeidziamos... :x
Prajuokinai :lol: Matau, kad su tavimi susikalbeti neiseina... Gal tiesiog labai skirtingi zmones esam :roll: Sekmes :wink:

O del teisiu - paduok i teisma :P
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Wed Jan 02, 2008 6:53 pm

nu pagaliau nors vienas protingas vyras atsirado susivoke...... iskaba skelbia: moteru kampelis , tarp musu mergaiciu..... ir musu skirtumai cia nieko deti tiesiog toks pavadinimas .... vat jai jis butu tarp mergeliu ir berneliu tada kita kalba .... nors kita vertus galbus as per griestai ziuriu i tas taisykles....

xxpana
Senbuvis šaunuolis :)

Post by xxpana » Wed Jan 02, 2008 7:00 pm

kaip jau kazkada sakiau: tymt uz vadziu vel is pradziu :? na nejaugi butina siaustis ir is muses daryti drambli. nebutina pykti ant visu vyru del neaiskiu priezasciu, nieko nenutiks, kad ir jie pasakys savo nuomone :wink: tik reikia jausti ribas. :wink: beto kriste jei nepastebejai tai berniukai raso bandydami tave nuraminti, jug kas per daug tas nesveika :wink:

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Wed Jan 02, 2008 7:06 pm

as mergaite :wink:
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Wed Jan 02, 2008 7:43 pm

na nieko nesuprantu, manes raminti nerekia as rami .... tai kam tada tos skiltis tik mergaitems ir panasiai.... tuomet panaikinkit ir nebus bedu bus ramu...kas norse tas ir rasys... man tik nepatinka kad yra ivesta klube tvarka o jos niekas nesilaiko...nors kita vertus darykit kaip ismanot... kas man darbo.... pasisalinu ....

seisha
Moderatorius

Post by seisha » Wed Jan 02, 2008 8:05 pm

as Kriste palaikau, tvarka tam kad jos laikytumes taip parodom pagarba viens kitiems.. o jei gime galveleje kokia tema sukurkit ir ten diskutuokit... jei merginom reik vaikinu pagalbos merginos raso vaikinu kampelyje, jei atvirksciai tai atvirksciai, jei bendros temos jos eina tustybes kampelyje ar analogiskoje vietoje susijusioje su jusu klausimu ar tem ;)
Nauji metai pradekime juos draugiskai ir pagarbiai ;)
Kaip sakoma jei neturit ka pasakyti geriau patylekit :)Bus protingiau :)
Visų sunkiausia - pažinti save, visų lengviausia - patarinėti kitiems

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Wed Jan 02, 2008 8:14 pm

Paskutinės "šėlionės" šioje temoje kilo po mano post'o, tad reikia manyti, kad tai tik nesusipratimas... :wink: Nors, kitą vertus, nereikia į viską žiūrėti taip rimtai ir "karštai', ypač kai yra šypsenėlė " :lol: "
Laikytis tvarkos yra gerai, bet kartais.... :wink:
Visko būna, visko pasitaiko :wink:
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Thu Jan 03, 2008 11:00 am

:shock: nebutinai prie subiniu :lol:
dont drink and drive, you smoke and fly

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Thu Jan 03, 2008 12:20 pm

teks parduoti roveri.... kaip bepatiktu..... vel pirksiu 6 audine ten klubas rimtesnis.....jokiu nesusipratimu nebudavo.. :lol:

seisha
Moderatorius

Post by seisha » Thu Jan 03, 2008 4:48 pm

Kriste, atvyk i musu susibegima ir pamatysi.. is pokalbiu ir forumo negalima spresti apie zmones...
O cia per prievarta nieks nieko nelaiko....Zmones savo noru ateina...

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Thu Jan 03, 2008 7:48 pm

visiskai sutinku viskas savo noru.... ateina ir iseina.... as i susitikimus neturiu deja kada lankytis man labai sunku rasti laisvo laiko viska atiduodu savo imonei...kadangi kolektyvas 95 procentai vyrai tai jai juos paliksiu bus balaganas o netvarkos as nemegstu...

seisha
Moderatorius

Post by seisha » Fri Jan 04, 2008 11:18 pm

kriste taigi susitikimai vakarais... o negi tavo imones kiaura para dirba?>

kriste
Šaunuolis

Post by kriste » Mon Jan 07, 2008 11:05 am

mano imoneja zmones dyrba pamainomis ,tai jai juos paliksiu vakare vienus puse medienos nerasiu..... as vadove ir su vyru esu bendra savininke neatsakingai pasielgti negaliu ...... juk sakau diedai staliai pas mane dyrba manau viskas tuo pasakyta... :lol:

BCOR
Forumo asas!

Post by BCOR » Wed Jan 09, 2008 1:30 pm

Žinot, jei kada bus mergaičių mytas, tai gal visai norėčiau sudalyvauti. Įdomu būtų susipažinti, žinoma, jei tik pakviesit :oops: Ir jei tik turėsiu drąsos :oops: :D
Last edited by BCOR on Wed Jan 09, 2008 2:29 pm, edited 1 time in total.
MOONTRIX
MORRIGUN
aš už demakratija
Image

Locked