Nagi mergickos, padarom turgu

Nors moterų turime nedaug, bet nusprendėm atidaryti ir Jums kampelį, kad galėtumėte paplepėti apie moteriškus Rover reikaliukus ;) ir ne tik.

Moderators: seisha, BCOR, Maze

Post Reply
Vaidutka
Šaunuolis

Nagi mergickos, padarom turgu

Post by Vaidutka » Thu Apr 06, 2006 7:16 pm

:D

Gerbiamosios, pagaliau reikia susiimti ir susivienyti...
Pradziai susivienijam, susiimsim po to.
List'as (tautiskai -sarasas)

Taide
Idea
As, t.y. Vaidutka
kazkada kazkur buvo Krista, jei neklystu, bet dejo i kojas :cry:

O dabar greitai greituteliai vardinam, kuo skiriasi moters roveris nuo vyrisko rover'io

Vyriskoji puse jei prades cia kazka labai protingo rasinet, gales ieskoti vintiliu artimiausiuose konteineriuose :P
Mazas Rover (216SI)-dideli pribumbasai (variatorius [ne vibratorius, perspeju!], ziopliu parkavimo sistema)

Guest

Post by Guest » Sat Apr 08, 2006 9:58 am

Vadinasi diskutuos protingas žmogus su protingu, t.y. aš ir aš :shock:
Taigis, moteriškas roveris nuo vyriško pirmiausia skiriasi vidumi, t.y. siela :)))

Mano manymu, pas moteriškę roveryje dažniausiai bus (iš asmeninės patirties) sausos/drėgnos servetėlės (pas vyrus tuo tarpu - tepaluoti skudurėliai),
vienkartiniai indai (negi nuo vasaros liko),
aušinimo skystis (čia gal tik pas mane),
langų plovimo skystis (pastebėjau kad jo pasibaigimas labiau siutina mergičkas),
įvairūs puškalai ir poliruokliai ( a lia nuo langų rasojimo, ledo ir pan.)
bardačioką savo bijau ir atsidaryti :(

Pas vyrus dažniau aptinkami NSO: dankratas, varžtai, veržlės, raktai, jau minėta krūva skudurų ir skudurėlių, na poliruokliai kartais, ledo gramdikliai vežiojami ištisus metus (a vdrug vasarą užsnigs)...

laukiu protestų...

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Sat Apr 08, 2006 10:35 am

neraealiai

cia parasei

na pas mane tai dar cerpes guli lenta trosas

du magai po sedyne visokios literaturos ir nuo statoilo puoduku kruva :D :D :D

MinDOZE
Super šaunuolis

Post by MinDOZE » Sat Apr 08, 2006 10:47 am

Pas mane dazniausiai svaru, bet ypac po 5dieniu pasivazinejimu kita diena baisu paziuret. :shock: Pradedant nuo saldainiu popieriuku, baigiam alaus, sidro bonkemis, kuriu nesugebu ismest ilga laika. :lol:

Linas_K
Moderatorius
Automobilis: Honda accord 2.0L

Post by Linas_K » Sat Apr 08, 2006 1:41 pm

Anonymous wrote:Vadinasi diskutuos protingas žmogus su protingu, t.y. aš ir aš :shock:
Taigis, moteriškas roveris nuo vyriško pirmiausia skiriasi vidumi, t.y. siela :)))

Mano manymu, pas moteriškę roveryje dažniausiai bus (iš asmeninės patirties) sausos/drėgnos servetėlės (pas vyrus tuo tarpu - tepaluoti skudurėliai),
vienkartiniai indai (negi nuo vasaros liko),
aušinimo skystis (čia gal tik pas mane),
langų plovimo skystis (pastebėjau kad jo pasibaigimas labiau siutina mergičkas),
įvairūs puškalai ir poliruokliai ( a lia nuo langų rasojimo, ledo ir pan.)
bardačioką savo bijau ir atsidaryti :(

Pas vyrus dažniau aptinkami NSO: dankratas, varžtai, veržlės, raktai, jau minėta krūva skudurų ir skudurėlių, na poliruokliai kartais, ledo gramdikliai vežiojami ištisus metus (a vdrug vasarą užsnigs)...

laukiu protestų...
vaidutka kode tip mansi kad pas vyrus visko pilna....pas mane ko ir yra ti tepalo ir antifrizo atsarga...juolab kad poliruokliai mano manymu nereikalingi... nezadu kelyje apdulkejus pulti jos poliruot...na del skuduriuku ti nieko nesakau...juolab kad net nzn is kur tox iprotis pas mane atsirado bet nuo pavasario visad isimetu pleda ir pora pagalveliu i masina :roll: a vdruk kur i gamta nuleksi visai gerai pasiklot kad ne ant purvinos zemes gulet :P

P.S. net neisivaizduoju ko cia isiterpiau juolab kad cia MOTERU KAMPElLIS...kas cia daros pavasari :shock: :D
EX Rover 622 Vti JDM
honda accord 2.0L 99m auto

Vaidutka
Šaunuolis

Post by Vaidutka » Sat Apr 08, 2006 3:41 pm

dar pas vyrus dažniau mašinoj būna krododilas nei pas moterį :)
o tempimo virvės rankose nesu laikius ir nors nesu tikra, bet man regis jos mano mašinoj ir nėra :(
prisipažinkit, pas ką yra gesintuvas???
Mazas Rover (216SI)-dideli pribumbasai (variatorius [ne vibratorius, perspeju!], ziopliu parkavimo sistema)

Laimonas
Senbuvis šaunuolis :)

Post by Laimonas » Sat Apr 08, 2006 4:46 pm

Pas mani ner :roll: :wink: niekaip neprisiverciu nusipirkt... O ir troso netiuriu, uztai yra stiprintuvo skyscio, tepalo, antifreezo :D Visa tai veziojuos neseipsau, teko visko patirt 8)

Na o trosa ir gesintuva pazhadu nusipirxiu :D

P.S. viskas kas ishvardinta aishku bagazhinej :D
Dabar - Renault Laguna II 1.9dCi 88kW...
Anksciau - Rover 620Si... tikrai gera mashina, gaila, bet su metais reikia keistis... ;[

Vaidutka
Šaunuolis

Post by Vaidutka » Sat Apr 08, 2006 6:29 pm

pas mane bagazinej (šiandien atradau) pirštinės žieminės - bet ne kokios normalios, o tokios kaimiškos megztos vilnonės, kumštinės, ryškiai kurios nors bobutės numegztos, tokios "variuškos". Boh ty moj, kur aš buvau kad tų pirštinių reikėjo :wink: ....

cherbryte, pribręs reikalas atsidaryti bardačiokus ir pasiaiškinti kas ten.

zygiss
Super šaunuolis

Post by zygiss » Sat Apr 08, 2006 7:37 pm

na prisidesiu ir as:) pas mane masinoj guli sie butini daigtai-gesintuvas, vaistinele, stop zenklas, atsarginis ratas, raktas nuimti ratui, domkratas. Nebutini- s-30 koloneles, butelis alaus, maiselis, aisku skuduras (dydzio kaip pledas :D ) dar daiktadezej guli visokiausiu reikalingu dalyku-varstukai, lempute, cd diskai ir kitokie menkniekiai
'00 rover 416Si

Taide
Dalyvis

Post by Taide » Sat Apr 08, 2006 8:22 pm

Pas mane kol kas sakyciau laabai mazai ko yra, dar per ziemos 4 menesius nespejau prikraut visko :)
Taigi bagazinej: antifrizas (po salciu jau nusipirkau :), nes niekas pries tai nesake apie ziemos anomalijas :) ), vaistinele ir viska kas reikalinga ratui pakeist aisq su zapaske.
Sujauktuke (bardacioke): vienkartiniai staparikai extra atvejui (dar neteko naudot), rover manualas italu kalba (kaip ir nusipirkau su masina taip ir stovi :oops: ), vienas kompaktas, dregnos serveteles :), hm, daugiau neatsimenu :?
aj dar masinoj visada turiu sketi, kad niekad nepamirsciau (pietaut einu peskom), na dar shkurliuka koki. nu ir viskas man rodos :)

Linas_K
Moderatorius
Automobilis: Honda accord 2.0L

Post by Linas_K » Mon Apr 10, 2006 10:14 am

pas mane bagazinej... dabar jau yra pledas...pavasaris vis del to; zapaske,gesintuvas,virve tempimui..kompu atsarginiu daliu..kazkada atsiveziau ti kazkaip vis uzmirstu i kambari nusitempt, atsargine bagazines spyna...ka tik atradau...keli varzteliai, dezute su keliais raktais ir lemputej....salone ir visokio ... pilna bet per svaros menesi tikiuosi visko atsikratyt kad but svaru grazu :) :D
EX Rover 622 Vti JDM
honda accord 2.0L 99m auto

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Mon Apr 10, 2006 11:35 am

Taide wrote:Pas mane kol kas sakyciau laabai mazai ko yra, dar per ziemos 4 menesius nespejau prikraut visko :)
Taigi bagazinej: antifrizas (po salciu jau nusipirkau :), nes niekas pries tai nesake apie ziemos anomalijas :) ), vaistinele ir viska kas reikalinga ratui pakeist aisq su zapaske.
Sujauktuke (bardacioke): vienkartiniai staparikai extra atvejui (dar neteko naudot), rover manualas italu kalba (kaip ir nusipirkau su masina taip ir stovi :oops: ), vienas kompaktas, dregnos serveteles :), hm, daugiau neatsimenu :?
aj dar masinoj visada turiu sketi, kad niekad nepamirsciau (pietaut einu peskom), na dar shkurliuka koki. nu ir viskas man rodos :)

o kompaktus pamirsai kad turi desinese durelese

ir dar kazkoks veidrodelis tabaluoja ant desiniu duru

cia aksesuaras ar siaip tiuningas

:D :D :D :) :) :)

DJBlade
Forumo asas!

Post by DJBlade » Mon Apr 10, 2006 6:42 pm

As kadangi nesenai nusipirkau masiniuka tai nieko dar neprigrudau ;) du sratinukai, degalu cekiai, Philipso suvenyrai (keliolika), ir zinoma bagazineje deze alaus buteliams :lol: ai dar va katalizatorius valiojasi :lol:
Image
kiekviena moteris yra verta sexo, bet nevisos 2kart
http://djbladelt.mybrute.com

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Tue Apr 11, 2006 1:33 am

seskineja katalizatorius superka apie 100lt gausi

Vaidutka
Šaunuolis

Post by Vaidutka » Tue Apr 11, 2006 8:09 am

Vidas wrote:
Taide wrote:Pas mane kol kas sakyciau laabai mazai ko yra, dar per ziemos 4 menesius nespejau prikraut visko :)

o kompaktus pamirsai kad turi desinese durelese

ir dar kazkoks veidrodelis tabaluoja ant desiniu duru

cia aksesuaras ar siaip tiuningas

:D :D :D :) :) :)
Nesupratau - Taide gi iš Šiaulių, o Vidas iš vln, tai iš kur šitas aiškiaregis žinos kas kur tabaluoja :shock: ?

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Tue Apr 11, 2006 10:52 am

atvaziuosi pas man ir as zinosiu kur kas tabaluoja :D :D :D

beje Taidej su varikliu man rodosi gerai baigesi

Vaidutka
Šaunuolis

Post by Vaidutka » Tue Apr 11, 2006 11:37 am

Vidas wrote:atvaziuosi pas man ir as zinosiu kur kas tabaluoja :D :D :D

beje Taidej su varikliu man rodosi gerai baigesi
Taidė važiavo iš Šiaulių? ir gerai baigės :P ?

Vidas
Forumo asas!

Post by Vidas » Tue Apr 11, 2006 3:54 pm

nevaziavo ji vilniuje :D

Vaidutka
Šaunuolis

Post by Vaidutka » Tue Apr 11, 2006 4:27 pm

Vidas wrote:nevaziavo ji vilniuje :D
vadinasi primelavo savo aprašyme prie vartotojo, ten gi rašo kad "šiaulia" :(
okis, aš su ja išsiaiškinsiu :P
taide, alioooo

Taide
Dalyvis

Post by Taide » Tue Apr 11, 2006 7:55 pm

nu ir kas cia per diskusija apie mane :). nelabai supratau net gi. as tai tikrai is Siauliu :). o pas mane desinese durelese tikrai nera kompaktu, tik coca colos buteliukas metosi. o veidrodelis, hm, nu jis biski nesilanksto, matyt kazkada mushtas buvo, bet tikrai tikrai to nesimato! tai kas gi cia vyksta :?: :?: :?: :roll:

Post Reply