Atsiliepimas UAB "Automeistras" Klaipėda

Šiame forume rasite temas kur, kaip ir už kiek galite susiremontuoti savo Rover. Informacija apie sąvartynus.
Post Reply
arunas99
Atkaklus dalyvis
Automobilis: Rover 75

Atsiliepimas UAB "Automeistras" Klaipėda

Post by arunas99 » Fri Nov 22, 2013 6:51 pm

Prieš technikinę apžiūrą buvau autoservise Melga, kur man pakeitė tepalus. Tuo pačiu nemokamai patikrino pakabą. Aptiko jog reikia keisti vairo traukių antgalius ir galines spyruokles. Antgalius pasikeičiau pats, o spyruokles nuvežiau pakeisti į UAB "Automeistras".

Ten man pasiūlė atlikti nemokamą pakabos patikrą kurioje nustatė:
Blogas dešinys vairo traukės antgalis
Reikia pakeisti stabdžių diskus
Reikia pakeisti galines spiruokles
Blogas šakės šarnyras
Pakeisti stabilizatorių įvors
Galines kažkokių ten traukių įvorės

Už šias paslaugas iš manęs paprašė 2152 Lt.

Kadangi vairo traukių antgaliai buvo nauji ir aš juos pats savo rankomis sumontavau, bei su nusimanančiais kolegomis patikrinome patys visą pakabą, mane toks patikros rezultatas nustebino, todėl neleidau AUtomeistrui nieko remontuoti. Jie man liepė pasirašyti kažkokį rimtai atrodantį balnką su didelių raudonu spaudu kad Automobilis techniškai netvarkingas.

Nuvažiavau į techninę apžiūrą, kur rado tik vieną problemą - Nesureguliuota viena lemputė.

Va dabar ir svarstau, kaip vertinti UAB "Automeistras" nemokamą patikrą.

pauliusj
Forumo asas!

Re: Atsiliepimas UAB "Automeistras" Klaipėda

Post by pauliusj » Fri Nov 22, 2013 7:31 pm

Taip ir vertink, nori zmones uzdirbti, nemoka saziningai, tai bando sukciauti..nekarta mates tokiu bairiuku..vienakart atleke moteriske, sako servise priskaiciavo 1500 uz vaziuokle, o masina sena, gal tiek teverta...sakau "na paziurim kas ten per bedos"..tai pakeitem stabilizatoriaus traukutes po 30Lt, viso remonto suma 100LT ir sekmingai praejo technikine...ir cia tik vienas is daugybes atveju, kai zmones bando apgaut, bet per savo gobsuma persistengia ir klientai issigande pabega kitur..jei jie bent kiek mastytu, galetu ir uzdirbt ir beveik neapgauti zmogaus, o dabar kad tik nuplesti piniga ir taip su labai daug didziuju servisu..mazieji kazkaip stengias neapgaudinet, o didieji, matyt, kitaip negali, nes neislaikytu valdzios ir patalpu blizganciu..aisku visur yra isimciu, nekalbu apie simtu procentu visus..
Visos automobiliu remonto paslaugos.
Diagnostika, prieziura, remontas
861396343 Kaunas

andrius620SDI
Forumo asas!

Post by andrius620SDI » Sat Nov 23, 2013 3:03 pm

:D kaip Paulius sako cia gali vardinti ir vardinti.......... Kryziu uzdejes ant sostenos, piliakalnio, kemi....... Paskutinis atvejis Piliakalnyje afigieni meistrai nustate, kad reikia keisti masinos kompa ir t.t... nes neveike pultelis uzrakinti/atrakinti, paklausiau ar bande ideti kita baterija - teige, kad taip ir niekas nesikeite. Esme, kad paieskojes radau ta baterija (nes buvo mandresne - gavau tik Lemonoj) pultelis kuo puikiausiai veike....... ir viso to kaina 6lt..... Del tokio akibroksto skambinome Piliakalnio vadams, kurie zadejo rimtai viska issiaiskinti ir pranesti mums. ....... deja iki siol laukiam skambucio :D

arunas99
Atkaklus dalyvis
Automobilis: Rover 75

Post by arunas99 » Sat Nov 30, 2013 3:51 am

Apsilankymas antras:
Nuvažiavau šviesų susireguliuoti. Sureguliavo ir kažkaip niekaip nenorėjo automobilio iškart atiduoti. Šiek tiek nustebino, bet kai gražino pasakė, kad meistras važiuodamas automobiliu pastebėjo jog galimai sugedę atraminiai guoliai todėl primygtinai siūlo nemokamą pakabos patikrą. Tai sakau, kad kątik padarėtė ant dienų. Anas parodė nustebusį veidą ir sako negu problemų su guoliais nebuvo? Sakau ir dabar nėra, kaip ir visų likusių nebuvo kurias preitą kartą surašėte... :twisted:

andrius620SDI
Forumo asas!

Post by andrius620SDI » Sat Nov 30, 2013 3:32 pm

sudmeistriai ir tiek.........

Post Reply