rover 200 centrinis durų užraktas

Su elektrine dalimi susijusios problemos, gedimai ir t.t Signalizacija, degimo sistema ir kita.
Post Reply
titasas
Dalyvis
Posts: 24
Joined: Sun May 05, 2013 9:16 pm
Automobilis: Rover 200

rover 200 centrinis durų užraktas

Post by titasas » Thu Oct 15, 2015 2:16 pm

Sveiki,

Šiandien ryte roveris 200 1999 m dyzelis 2 litrų iškrėtė pokštą - užsikūrus ir pradėjus valyt langą nuo šerkšno pradėjo valytuvas traškėt, bet nevalė, poto galinis taip pat, galiausiai nebeveikė centrinis užraktas. Nei su pulteliu nei nuspaudus ir pakėlus vairuotojo durelių rankinį užrakinimą.

Kadangi pas mane jau anksčiau yra buvę bėdų su laidais bagažinėje, tai iškarto pažiūrėjau ten, na buvo ten jau nekažką vėl.. pamėginau atskirti ir iš naujo sujungti.. gavo nekažką, bet turi veikti, nieks prie niekur nesiliečia dabar

Image

bet uzraktas vistiek neveikia. Kiek pažiūrėjau, tai tik jis. Langai darinėjasi, valytuvai veikia. Kai paspaudžiu įjunkt signalizaciją, tik užsidega lemputė ant panelės, bet jokio garso ir posūkiai nesumirksi, kai paspaudžiu išjunkt signalizaciją - sumirksi posūkiai bet irgi jokio garso.

Kai rankiniu būdu vairuotojo dureles užrakinu (turėtų užsirakinti ir atsirakinti tada visos) kažkoks garselis po vairu išsprūsta :D Kas gali būt? Gal susilietė laidai tie ir kas nors galėjo perdegt?

beje, pagal šitą guide'ą viewtopic.php?f=21&t=12366" onclick="window.open(this.href);return false; neturėtų būt balto laido, tačiau iš viršaus jis yra baltas, o iš apačios tokio nėra, liko laisvas tik red/green'as :))

aj dar prieš tai, kai pradėjau tikrint laidus, paspaudus galinio lango šildymą centrinis užraktas kažkokį garsą paskleisdavo, bet nieko nepasidarydavo

dar būna negroja magas, nors šviesos dega, atrodo veikia, poto vėl pradeda grot nei iš šio nei iš to :)

andrius620SDI
Forumo asas!
Posts: 2773
Joined: Fri Aug 15, 2008 12:07 am
Location: KAUNAS

Re: rover 200 centrinis durų užraktas

Post by andrius620SDI » Thu Oct 15, 2015 4:03 pm

gal susiizoliuok pirmiausia laidus, nes dabar kosmaras. Paskui roverio gali nebelikt :)

Post Reply